KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11933008
nr 1193 3008
Thure Wahlström
(1908-1998), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -64, komposition. Olja på duk, uppklistrad på pannå, 37x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 juli 2018
kl 18:30:02
16/7 17:47:41
Thure Wahlström
Läs mer om Thure Wahlström